Amımı görünce yüzü gülmeye başladı

Erkek arkadaşım ile renkli bir seks hayatımız vardı. Erkek arkadaşım her zaman söylerdi. Benim o beyaz amcığım hayatı boyunca gördüğü siktiği en güzel amcıktı. Her neyse erkek arkadaşımın ayağına hayatının fırsatı gelmişti. Çok büyük bir firmada iş görüşmesi vardı. Bir aydır bu iş görüşmesi için hazırlanıyor sadece bu günü bekliyordu. Sonunda o gün gelince takım elbise giyip o iş görüşmesine gitmişti. Bunun üzerine bende büyük bir heyecan ile onu beklemeye başlamıştım. Üç dört saat sonra gelmişti ve eve girince yüzünden düşen bin parçaydı. O an iş görüşmesinin olumsuz geçtiğini anlamıştım. Ne yapsam ne etsem kendine gelmiyor yüzü gülmüyordu. Morali çok bozulmuştu. O an aklıma bir şey gelmişti. Hemen odaya giderek kıyafetlerimi çıkarmış ve kırmızı iç çamaşırlarımı giydikten sonra erkek arkadaşıma seslenmeye başlamıştım.

Bunun üzerine odaya gelen erkek arkadaşım beni öyle görünce tahrik olmuş ve neşesi yerine gelmişti. Sende olmasan ben ne yapacağım dedikten sonra beni altına almış ve kırmızı külotumu çıkardıktan sonra beyaz amcığımı doyasıya yalamıştı. Daha sonrada kendi pantolonunu çıkaran erkek arkadaşım bacak arasında sertleşmiş sikini amcığımın içine yerleştirdikten sonra beni yarım saat altında zevkten inlete inlete becermiş ve dört beş posta atınca zevk içinde bütün moral bozukluğu geçmişti.

2 Comments on Amımı görünce yüzü gülmeye başladı

  1. ateşli olan erkekler aynı benim gibi varsa bir gecelik isterim istanbul ve çevresine giderim evlere özel davet olsun lütfen

İçindekileri paylaşır mısın ?

E-mail adresini girmen gerekiyor göndermek için..


*