Beden Eğitimi Hocamı Kendime Bağladım
beden eğitimci ile sex

Spora karşı her zaman bir ilgim olmuştu ama bu sefer ilgim sadece spora değil beden hocama karşı da oldu. Sizlere sex itirafımı yapmak istiyorum. Beden eğitimi hocam ile yaşadığım tüm olayları sizlere kısaca anlatacağım ve en son nasıl seviştiğimizi, bana nasıl sürttüğünü ve ben de ona nasıl sakso attığımı anlatacağım. İyi okumalar dilerim.

okulda beden eğitimi dersi bitiminde soyunmak için odaya girdik öğretmen bana sen bana bir çay getir önce dedi sonra giyinirsin dedi neyse çayı aldım geldim öğretmen yok ben üstümü değiştirmek için soyundum öğretmen birden çıktı ortaya hemen üstüme saldırdı yalamaya başladı beni yakışıklı öğretmenma engel olamadım ve ona verdim

diğerleri giyinmiş çıkmış odadan tek başıma üstümü giyiniyorum.

üstümdekileri çıkardım öğretmenda beni izliyomuş . birden içeri girdi . tabi hemem üzerimi kapatmaya falan çalıştım . napıyosun kız dedi bana doğru yaklaştı . öğretmenm çok yakışıklı biriydi. geldi üzerimdeki südyeni çıkardı . birden yalamaya başladı . sonra gitti kapıyı kilitledi. yanıma gelip kilotumu aşşağı sıyırdı . yatırdı yalamaya başladı . birden eli sikine doğru gitti . çıkardı . amıma sürtmeye başladı . ben gözlerimi kapadım . sonra amıma kökledi birden korkdum çok canım yanmıştı. ama daha sonra alışıp kıvama geldim hoşuma gitmişti .

kalktım sikini ağzıma verdi yalıyordum zevk almıştı.. sonra götüme sokmaya başlamıştı bi10-15 dk sürmüştü . diğer öğretmenlar bizi arıyormuş o sırada . öğretmen beni sikmeyi bırakammmıyor. sonra durup kıyafetlerimizi giydik .ve beden dersine indik . sonra bazı öğretmenların bana olan bakışları ve tavırları değişti .

İçindekileri paylaşır mısın ?

E-mail adresini girmen gerekiyor göndermek için..


*