Gösterip elletmemeye son vermeme neden oldu

Adım yeşim 28 yaşında güzel bir hatunum mankenler kadar güzel olmasamda vücut ölçülerim 90-60-90 kriterine çok yakın diyebilirim bu yaşıma kadar azgın erkeklerin bana olan ilgisi sokakta beni görenlerin attığı laflar güzelliğimi tescillemektedir başlarda böyle şeylerden rahatsız olsamda sonraları alıştım ve şimdilerde hoşuma bile gidiyor diyebilirim erkeklerle oynamayı seviyorum genelde onların ağzının suyunu akıtıp aklını alıyor ancak kendimi onlara teslim etmiyorum yinede bende bir kadın olarak bazen seksi arzulamıyor değilim.

Aklıma kilitli olmayan kapı gelmişti amma söyleyecek halim yoktu.Dilini yavaş hareketlerde amımda oynattıktan sonra içiine sokmaya başladı.Beeni diliyle sikiyordu.Daha aşırı dayanamayarak inlemeye başladım.Bu durumun tehlikesini fark etti ve ayağa kalktı.”Şimdi seni her yerinden sikeceğim amma tek inleme duymak istemiyorum” dedi. Sertçe elimden yakalayıp ayağa kaldırdı ve kanepeye yüzümü döndürerek beenii domalttı.Sikini ağzıma almak ve emmek istiyordum oysa o buna izin vermiyordu.Tek eliyle kilodumu kenara sıyırdı.Beeni önnce götümden sikeceğini söyledi ve parmaklarını amımın etrafında dolaştırmaya başladı.Amımın suları inanlımaz akıyordu.Bunları parmaklarıyla dar göt deliğime sürüyor,biir parmağını içiine sokup genişliğini ölçüyordu. Sonunda yarrağını dayayıp iki deliğime de sürtmneye başladı.beeni en çook tahrik eden şey buydu ve hafifçe inledim.Cezamı hemen verdi ve kalçalarıma iki eliyle korkunç biir tokat attı.Sonra kocaman olmuş yarrağını göt deliğime dayadı ve itmeye başladı.

Başının girdiğini hissettiğimde ufak biir çığlık attım ve aynı cezayı tekrar verdi.Kalçalarımı öyle sıkıyordu ki deliğimin acısından daha ağır basmıştı. Başından sonra,yavaş yavaş iteleyerek çükünün tamamını göt deliğime sokmayı başardı.Öyle dardı ki,bu ona müthiş biir zevk veriyordu.Dayanamayarak hızla pompalamaya başladı.Ellerimi arkadan uzatarak kalçalarını tutmuştum ve onu daha da bastırmaya çalışıyordum.Göt deliğim hiçç bu kaddar hızlı sikilmemişti amma canımın yanması kısa sürede geçti.

Boşalacağını anlamış olmalıydı ki deliğimden çıktı ve çükünün başını eliyle biiraz sıktı. “Daha işimiz bitmedi,sırada amın ve ağzın var”dedi.Beeni çevirdi ve elimden tutarak masama götürdü.Güçlüydü, belimden tutarak kaldırıp masaya oturttu. Bacaklarımı açtım ve rahatçı vajinama ulaşmasını sağladım.Eliyle tutuyor ve vajinama sürtüyordu,siki dimdik olmuştu.Ona bakmak bile beenii kendimden geçiriyor,amımı daha da sulandırıyordu.

Öne doğru biir hamle yapıp dayanamadığımı belli ettim.O da hızla sokuverdi.İleri geri vajinama o kaddar hızlı girip çıkmaya başladı ki,nefessiz kaldığımı hissettim. Kocaman yarrağını içime sokup çıkardıkça sanki daha da kalınlaşıyordu.Beeni sikmekten yorulmuyor gibiydi.Amımın sikilmekten pespembe olduğunu hissediyordum,müthiş biir zevkle üst üste boşalmaya başladım.İnlemelerimi engellediğim halde kıvranışlarımdan hissediyordu.Belimden kavrayıp yarrağını dışarı çıkarttı ve ani biir hareketle omuzlarımdan bastırarak banaa diz çöktürdü. Amıma pompalamaktan şişmiş yarrağını dudaklarıma dayayıp onları araladı ve ağzıma soktu. Aldığım yarrağı yalamaya,emmeye vakumlamaya başladım ve O inanılmaz biir hırsla patladı.Hepsini emiyor, tek damlasını bile bırakmıyordum.

İçindekileri paylaşır mısın ?

E-mail adresini girmen gerekiyor göndermek için..


*