Kocam artık beni tatmin edemiyordu

Ben otuz beş yaşında evli bir bayan idim. Yaşımın otuz beş olduğuna bakmayın. Bakımlı ve seksi bir hatun olduğum için genç kızlara taş çıkarırdım. Her neyse konumuza gelecek olursak kocamla benim renkli bir seks hayatımız vardı. Hayatımızın en keyifli en renkli anları seks yaptığımız anlardı. Ama artık oda yavaş yavaş kaybolmaya başlamıştı. Kocamanda sıkıntılar baş göstermeye başlamış ve eski seks gücünden eser kalmamıştı. Beni artık doğru düzgün sikmiyordu. Durum böyle olunca bende mecburen başka erkeklere yönelmek zorunda kalmıştım ve internet üzerinden genç ve delikanlı biriyle tanışmıştım. Bir gün yeni sevgilimi kocam evde yokken evime almış ve onunla birlikte kocamın beni yıllarca siktiği yatağa gitmiştik.

 

Genç sevgilim ile ateşli bir şekilde sevişmiş ve birbirimizin kıyafetlerini sevişerek çıkarmıştık. Benimde seksten beklediğim şey buydu. Yeni ve genç sevgilim çok ateşli ve istekliydi. Hemen beni altına almış ve yanan amcığımı yalayıp parmaklayarak beni altından zevkten inletmişti. Bunun üzerine bende genç sevgilimin diri sikini ağzıma alarak bir güzel yaladıktan sonra diri sevgilimin altına yatmıştım. Bunun üzerine genç sevgilimden o taş gibi diri yarrağını amcığıma sokarak beni öyle sert öyle şehvetli bir şekilde sikmişti ki aradığım sikiş zevkini genç sevgilimde bulmuş ve aldığım zevkin tadını sonuna kadar çıkarmıştım.

1 Comment on Kocam artık beni tatmin edemiyordu

  1. İstediğiniz her türlü telefonda sizi boşaltabilirim, bu hikayenin başındaki numarayı arayın bana ulaşın detaylı bi konuşalım erkekler sadece lütfen

İçindekileri paylaşır mısın ?

E-mail adresini girmen gerekiyor göndermek için..


*