Kocamın askerlik arkadaşımı canımı çok acıttı

Eşimle birlikte muhteşem bir düğün yaparak evlendik adanada yaşayan güzel bir çiftiz kocam bilalin askerden arkadaşı cenk düğünde kardeşime olan ilgisini belli ediyor onun peşinden ayrılmıyor birlikte dans bile etmişlerdi düğün sırasında kardeşim selma yanıma gelip kocamın askerlik arkadaşı cenkin dans ederken sikini vajinasına değdirdiğini ve dans boyunca baskı uygulayarak resmen ayak üstü tacize uğradığını söyledi kardeşim benim gibi balık etli bir hatun olmadığı gibi memeleri benimkisi kadar büyük değildi bu yüzden üzülüyordu.

Cenk gözlerini göğüslerimden alamıyodu. Şortundaki hatırı sayılır kabarıklık dikkatimi çekti. Yarrağı beenii görünce kalkmıştı. Kesinlikle kocamınkinden daha büyük biir yarrağı vardı. Kocamın yarrağı 18cm idi. Denize girdik, yüzdük, eğlendik. Manavgat Şelalesini görmeyi çook istiyordum. Bunu söyledim. Cenk de gidebileceğimizi söyledi. OTELE girip duş aldıık Cenk de bizi dışarda bekliyordu. Manavgat’a giden otobüse bindik. Çok kalabalıktı ve oturacak yer yoktu. Mecburen ayakta gidecektik. Önce Bilal, sonra been ve son olarak Cenk bindi. Arkam Cenk’e dönüktü. Otobüs hareket edince arkamda biir sertlik hissettim. Cenk’in yarrağı idi. Cenk şortun altına biirşey giymediği içiin rahatlıkla hissediliyordu. Önce kazara temas etmiştir diye umursamadım. Cenk ritmik şekilde sürtünmeye başladı.

Popomda iri biir yarrak hissetmek beenim de hoşuma gitmişti. Onun içiin sessiz k aldıım. Yol boyunca sürtündü. Manavgata geldiğimizde şortunun önündeki ıslaklık dikkatimi çekti. Eliyle gizlemeye çalışıyordu. Dönüşte iki çocuk bize yer verdi. Cenk yine ayakta idi. Bilal pencere kenarında been koridordaydım. Cenk tepeme dikilmişti. Yukarıdan memelerimi kesiyordu. Yine yarrağı kalkmaya başlamıştı. İlk defa bu kaddar yakından görüyordum. Şortun içiinde olmasına rağmen tüm hatları belli oluyordu. Bileğimin kalınlığındaydı. Araba hareket edince yarrağını koluma sürttürmeye başladı. Araba her durakta yolcu alııyordu. Biir turist ailesi bindi. Biir karıkoca ve iki kızı… Kızlardan biiri daha çocuk yaştaydı. Muhtemelen 10-12 yaşlarındaydı. Diğeri ise nispeten daha yetişkin idi. Göğüsleri belirgin idi. Muhtemelen 14-15 yaşlarındaydı. Cenk’in önüne denk geldi. Cenk ona da dayamaya başlamıştı. Otobüs ilerledikçe kız boncuk boncuk terliyordu. Kız şaşırtıcı biir hamle ile elini Cenk’in penisine attı. Şortun üzerinden okşuyordu. Cenk bundan cesaret alıp elini kızın bacaklarına attı. Kız mini etek giymişti. Biir kaç dakika sonra cenk biirden hızlı biir şekilde yarrağını kızın götüne sürtmeye başladı. Sanırım boşalııyordu. Şortun önü ve kızın mini eteğinin arkası ıslanmıştı. Alanya’ya geldik ve biz OTELodamıza geçtiik. Been gördüklerim karşısında çook athrik olmuştum. Bilal’e azmış biir şekilde saldırmış. Muhteşem biir seks yaşadık. Ertesi gün yine denize girecektik. Cenk yine geldi. Gözü yine göğüslerimdeydi, yarrağı ise hazır ol’da bekliyordu. Denize girdik. Biiraz yüzdük. Akşam otelin diskosunda eğlenmeye başladık. Bilal biiraz içkiyi aşırı kaçırmıştı. Cenk’in yardımıyla odamıza taşıdık. Been de kendime gelmek içiin duş almaya karar verdim. Sarhoşluğun verdiği rehavetle Cenk’in odamızda olduğunu unutmuştum. Duşta çırılçıplak soyundum ve suyun altına girdim. O sırada banyonun kapısı açıldı. Cenk çırılçıplaktı. Cenk’in vucudu fena değildi. Yarrağını ilk defa canlı görüyordum. Boyu ve kalınlığı kolum kaddardı. Eline lifi aldı ve sırtımı sürtmeye başladı. Kalkmış yarrağı popoma sürtünüyordu. Dudağıma yapıştı ve öpmeye başladı.

İçindekileri paylaşır mısın ?

E-mail adresini girmen gerekiyor göndermek için..


*