Lise Arkadaşım Hatice’nin Kızlığını Bozdum

Ben daha 18 li yaşlarında olan genç bir erkeğim ve sizlere benim yaşımda olan okul arkadaşım Hatice’nin kızlığını bozuşumu anlatacağım. Hatice, çok güzel ve seksi bir kızdı ve ben ona hastaydım. Bir gün hoca Hatice’yi dersten attı ve ben de onun yanına gittim. Bunu fırsat bilerek Hatice’yi ve davet ettim ve kabul etti. Daha sonra birer bira içtik ve onun daracık amını güzelce sikerek kızlığını bozdum.

Aslında onun süper götüne herkes hastaydı.Biz onla beraber dersten atıldık.Sonra yukarı çıktık ve orda kimse yoktu.Dersanenin yasak olan bir yeri vardı.

Oraya kimse giremezdi.Hatice bana ne yapacağız dedi.Bende azımdan istemeden bir anda sevişek lafı çıktı.Aslında oda istiyordu ama ben üzerine gitmek istemek istemedim.Sonra o bana yasak olan yeri gösterdi ve bura olurmu ded.Bende hayır bizim ev daha iyi.Evde kimse yoktu ve biz soyunduk.Aslında hatice bakireymiş.

Benim odama girdik ve benim nerede yattığımı sordu bende gösterdim.Ben soyunmaya başladım o ise sadece bana bakıyordu bende ona soyuncaksan yapak dedim.O ise bana bakire olduğunu ve sadece götten olursa olurmuş dedi.Bende kabul ettim.Sonra soyunduk ve o benim serbes kalmamı istedi.Ama o muhteşem 31 şekiyordu.

1 Comment on Lise Arkadaşım Hatice’nin Kızlığını Bozdum

  1. Beni arayın yanıyorum

İçindekileri paylaşır mısın ?

E-mail adresini girmen gerekiyor göndermek için..


*