Zengin kızın ağzına vermek için herşeyi yaptım

Bazen güvenlik görevlisi olarak görev aldığı bir siteye gider sekshikayelerimiz.org yanında vakit harcardım Genç bir erkek olarak seviyor onunla vakit geçirmekten keyif alıyordum. çalıştığı sitede gördüğümü bir kıza vuruldum. Kızın güzelliği bir tarafa dudakları ve konuşma şekli çok hoşuma gitmişti. Bugüne kadar gördüğüm kızların kalçaları ve memelerine dikkat ederken bu kız sadece dudaklarıyla beni etkilemeyi başarmıştı. Onu ilk gördüğümde bu kızın ağzına boşalmalıyım dedim. Sonuç olarak kıza sakso çektirebildim. Yine de bu iş o kadar kolay olmadı. Yaşadıklarımı sizlere ayrıntılı olarak anlatıyorum.

hava sıcak olduğu için bunlar bikini ile geziyorlardı ama ben ölüyordum iki kat yanıyordum resmen, tuvalette boşaldım ama elime, elimi kimseye göstermeden içindeki döllerimi bardağın dibine attım ve çikolatayı karıştırdım götürdüm, tam kız içecek iken anası saldırdı, aaa gitti çikolata diye ama ölmüştüm resmen kime niyetlendim kim aldı döllerimi, içerken de kızına gıcıklık olsun site Emre ellerine sağlık, çok güzel olmuş dedi, bir iki sefer dudak kıvırarak. Normalde yaşlı sikmem ama aklı başına gelsin diye o karıyı sikerdim hem de götten. Neyse kıza bir daha ister misiniz dedim, evet dedi, gittim koşa koşa ama kalkmadı bile sikim.

Aradan bir iki gün geçti, bikinilerinden birinin altını eve aldım üstüne onlarca kes boşaldım 3 – 4 günde 20 kere olmuştur, yıkamayacaktım ama döllerimin lekeleri belliydi suyla sildim, döllerim amına değsin istiyordum ve götürdüm. Bikinisini görünce çok sevindi aaa anne bak bikinimi buldum, yatağın altına düşmüş, ne arıyorsa dedi.

O an tansiyonum düştü sandım, döllerim amının etrafındaydı, değiyordu hatta, inanmazsınız Dünya’m karardı, inanın vücudum sallandı, sikim kalktı ve o an her cümlesinde boşalır gibi zevk alıyordum ki boşaldım birden elimi bile değmeden ben boşalırken istemeden vücudum kasıldı ve renk attım. Hemen kız ve annesi bana doğru gelip neyin var dediler ama ben tansiyonum düştü sanırım desem de kız bana her dokunuşunda boşalmam artarak vuruyordu tavana kötü oluyordum kalk doktora dediler az sakinleştim boşalmam bitince.

İçindekileri paylaşır mısın ?

E-mail adresini girmen gerekiyor göndermek için..


*